Forum

IgorM.-Serb
Administrator
Pridružio se: Uto Jan 05, 2016 12:09 am

Doslo vreme da se rastajemo

Čet Jan 10, 2019 1:15 am

Drugari da vas obavestim da forum bar u ovom obliku nece postjati od 28 Januara . Jos treba da mi se javi par drugara da li oni zele da nastave ovu pricu ali verovatno sa drugim domenom i imenom . Ja svakako necu nastaviti aktivno da ucetvujem u radu foruma . 
Razlog je jednostavan ja sa dvoje male dece i poslom ne mogu da doprinosim forumu onako kako ja mislim da treba, a nije postoeno ni prema meni ni prema drugima da se zavravam da cu nekad imati vise vremena...Za nekoliko dana ce se znati da li ce forum nastaviti da postji pod drugim nazivim i drugim domenom ili ne . 

Svi imate moj mail pa ako vam treba neka pomoc ili bilo sta slobodno mi se obratite. 

lecko
Prijatelj sajta
Pridružio se: Sre Dec 14, 2016 6:36 pm

Re: Doslo vreme da se rastajemo

Čet Jan 10, 2019 10:29 am

E bas steta....ovaj forum se bas pokazao kao jedno veoma kulturno mesto gde je lepo i korisno provesti vreme....
Sa druge strane, potpuno te razumem....
Svakako, hvala ti na dosadasnjem trudu da nam obezbedis ovakav forum !

IgorM.-Serb
Administrator

Čet Jan 10, 2019 3:40 pm

Hvala Lecko:) Kao sto sam rekao slobidno me cimajte na mail tu sam da pomognem ako mogu.

Oldtimer
Prijatelj sajta
Pridružio se: Čet Jan 28, 2016 6:19 am
Kontakt:

Pet Jan 11, 2019 9:20 am

Dragi prijatelji, Igor  je najavio da forum živi do 28 januara 2019. godine, ali nema straha, forum će nastaviti sa radom i posle ovog dana, sa drugim nazivom i drugim domenom. Nas nekoliko koji volimo fotografiju i ovo naše mesto za razgovore, smatrali smo da je forum isuviše važan da bi smo ga tek tako otpisali. Promeniće se ime i domen, naravno, napraviti neke izmene i poboljšanja i to je sve. Nadamos e da ćemo nastaviti druženja i priče oko fotografije, kojih nikad dosta! 

zook
Prijatelj sajta
Pridružio se: Čet Okt 26, 2017 6:49 pm

Pet Jan 11, 2019 10:43 am

На почетку, захвалио бих се Игору на досадашњем ангажовању и пруженој прилици за дружење љубитеља фотографије и размену мишљења, а које је омогућило моје (наше) усавршавања ове вештине.
Немам ни приближну представу о томе шта значини водити форум ни организационо, ни временски, хардвески, софтверски, финансијски... и свакао се радујем вашој одлуци да се САМООРГАНИЗУЈЕМО!
Како вам у већини од побројаног ја лично не могу бити од велике користи, остаје питање да ли је за наставак рада потребан неки новац, па ако треба увести неку чланарину...
Занима ме, да ли се наставком рада (промењеног) форума преузимају и све базе са досадашњим члановима и постовима, или све креће од почетка?

IgorM.-Serb
Administrator

Pet Jan 11, 2019 3:25 pm

Hvala zook, koliko ja znam sajt ce biti bekapovan i sav sadrzaj ce biti prenesen na drugi domen :) Samo ce sad oko organzicije biti ljudi koji imaju vise entuzijazma nego:)

Aleksandar82
Prijatelj sajta
Pridružio se: Čet Nov 10, 2016 10:05 pm

Sub Jan 12, 2019 5:31 pm

Igore, slažem se sa Leckom potpuno.

Postoje i ostali forumi al sam tamo jako slabo aktivan gotovo nikako, iz nekog razloga da sam se ovde nekako upoznao sa svima Vama, kako bih Vam rekao, nekako doživljaj da je ovo moj kljub, kafanica u koju zalazim da razgovaram sa prijateljima.

Tako da Oldy, drago mi je da nastavljamo u istoj kafanici samo sa drugim imenom. Ako treba da tako kažemo neka članarina računajte me ili ako treba neka pomoć oko foruma tu sam.

Igore, nadam se da ćemo te ipak srestio ponovo u staroj kafanici sa novim imenom. 
Nikon D7100; 18.0-105.0 mm f-3.5-5.6; 50 mm f1.8G;

lecko
Prijatelj sajta
Pridružio se: Sre Dec 14, 2016 6:36 pm

Sub Jan 12, 2019 7:34 pm

Da, svakako....hosting košta. Tako da ako je potrebno da se finansijski pomogne i učestvuje - javite narode !
Pozdrav

NenadRistic
Prijatelj sajta
Pridružio se: Čet Jan 28, 2016 12:57 am

Ned Jan 13, 2019 7:13 am

Podrska i od mene u svakom smislu, uz pozivi svima kojima je stalo do toga da se kroz forumsko druzenje medjusobno nadogradjujemo, postanemo bolji fotografi, da se malo intezivnije ucestvuje u radu foruma, komentarise, postavljaju fotke itd :)

IgorM.-Serb
Administrator

Ned Jan 13, 2019 6:17 pm

Naravno drugari dolazi cu ja na novo mesto samo ne mogu da budem u orgnizaciji vise:)

>