Forum

xelmark
Registrovani član
Pridružio se: Pon Jan 22, 2018 4:13 pm

Re: Италијански Алпи

Pon Jul 09, 2018 8:23 pm

Alpe di Siusi
Prikačeni fajlovi
Alpe-di-Siusi.jpg
Alpe-di-Siusi.jpg (337.81 KiB) Pogledano 36 puta
Please don't use this image on websites, blogs or other media without my explicit permission. © All rights reserved

boca
Prijatelj sajta
Pridružio se: Sub Apr 30, 2016 9:42 am
Kontakt:

Pon Jul 09, 2018 8:26 pm

Italijanski Alpi su predivni (a koji nisu) i to je ono što me čeka u nekoj bližoj budućnosti.
Na ovoj fotografiji je sve super sem svetla, ali znam kako je to kad se ne može birati vreme kada će se biti na nekoj lokaciji. Ne mogu 12 sati dnevno u sred leta biti izlasci i zalasci, a broj dana je je mali. Možda si mogao malo da skineš hajlakte sa tih krečnjačkih stena.

Oldtimer
Prijatelj sajta
Pridružio se: Čet Jan 28, 2016 6:19 am
Kontakt:

Uto Jul 10, 2018 6:15 am

xelmark  lep kadar, a za ostalo se potpuno slažem sa Bocom. Lično sam naklonjeniji tamnijem maniru, ali to je već stvar ukusa. 

xelmark
Registrovani član
Pridružio se: Pon Jan 22, 2018 4:13 pm

Uto Jul 10, 2018 6:28 am

Са Алпа се вратио пре недељу дана и још нисам стигао да прегледам, сортирам и обрадим све фотографије. Ово је прва коју сам веома мало обрадио, а биће тога још. Boca свака препорука за одлазак у Алпе, природа је невероватна.
Слажем се за светло, ово је сликано по доласку на ову локацију. Чекао сам и залазак, а чим нађем времена постављам и те фотке. 
Please don't use this image on websites, blogs or other media without my explicit permission. © All rights reserved

>