Author: Igor

Ekskluzivni intervju sa Janet Weldon- Content Editor at 500px

Eksluzivni interviju sa Janet Weldon- Content Editor at 500px

Exclusive interview with Janet Weldon – Content Editor at 500px

It was my honor to ask some question Janet Waldon content editor at 500px. She was kind enough to answer me some question which I think everyone would be useful and interesting for everyone.

Seeklens Portrait Perfection Collection- Recenzija na srpskom jeziku

Seeklens Portrait Perfection Collection Pre nekog vremena obratili su mi se ljudi iz kompanije Seeklens da uradim recenziju njihovih akcija . U ovom tekstu cu napisati par utisaka. Seeklens je sajt koji u saradnji sa fotografima i retuserima pravi akcije i presete za PS i LR. Jedan od ciljeva im je da ubrzaju i olaksaju rad fotografima u post produkciji. Imaju dosta akcija i preseta, a ja sam ovom...

Seeklens-Portrait Perfection Collections Review

Some time ago, I got contacted from company called Seeklens and asked me to do review of their newest actions. They are making presets and actions for PS and LR in order to speed up photographer’s workflow. They claimed that they worked directly with professional photographers on these set of actions, collected their feedback and accustomed it to their wishes. They have many sets prepared and I ch...

Kako dodati maglu u PS-u / How to add fog in Photoshop

U ovoj epizodi ću pokazati kako da dodate maglu na vašu fotografiju.

Kako posvetleti oci u PS/ Brightening Eyes in PS

U ovoj epizodi cu vam pokazati kako da posvetlite oci u PS-u.

Obrada očiju- Epizoda 1: Oštrenje / Eye Retouching – Sharpening Eyes

Obrada očiju- Epizoda 1: Oštrenje / Eye Retouching – Sharpening Eyes

Kako dodati fler na vašu fotografiju/ How to add Lens Flare in PS

U ovom tutorijalu je objašnjeno kako da dodate fler na vašu fotografiju . Pokazujem način sa kojim možete da da menjate boje, veličinu , ostrinu flera…

Dinamički opseg

Dinamički opseg (dynamic range, engl.) se u fotografiji definiše kao odnos između najmanjeg i najjačeg merljivog intenziteta svetla na nekoj fotografiji. Prostim jezikom rečeno, to je raspon osvetljenja, od najtamnijih senki do najsvetlijih delova fotografije. Razumevanje koncepta dinamičkog raspona je vrlo bitno za fotografe, što sa kreativne strane, tako i sa strane naše percepcije sveta koji fo...

Kako ukloniti crvenilo sa lica/How to get rid redness on face

Još jedan video tutorijal. U ovoj epizodi govorim kako da se ukloni crvenilo na licu  brzom i jednostavnom tehnikom.Ovu tehniku možete koristiti na skoro svim portretima.

• 1
  • 2

Lost Password

Register

Skip to toolbar